Semilac Polska marka lakierów hybrydowych

Semilac – produkty i akcesoria do stylizacji paznokci

Semilac to w tej chwili świetnie znana w wielu miejscach na świecie firma. Co ciekawe, to polska marka, która funkcjonuje od roku 2005 roku, przy czym początkowo była znana jako Diamond Cosmetics – nazwa została zmieniona dopiero w roku 2013.

Semilac – niezwykły sukces

Początki firmy sięgają lat 90′ kiedy została założona Akademia Semilac, jako Zakład Szkolenia i Doskonalenia Kadr. Marka zyskała popularność przede wszystkim jako twórca znakomitych lakierów hybrydowych, choć w tej chwili jej asortyment jest znacznie większy! Polskie firmy znakomicie sobie radzą na rynku międzynarodowym. Przykładem tego jest właśnie Semilac – marka, która pojawiła się dopiero w roku 2005 (początkowo pod inną nazwą), a już w roku 2014 miała w asortymencie ponad 100 lakierów hybrydowych do wyboru przez klientki. Od tamtego czasu firma prężnie się rozwija – w roku 2015 jej produkty trafiły do Wielkiej Brytanii i Szwecji. Następnie jej wyroby podbijały kolejne rynki zagraniczne – dostępne są w 35 krajach, na 5 kontynentach. Wszędzie spotykają się z dużym uznaniem kupujących. Marka wprowadza także liczne innowacje – na przykład mocniejsze, trwalsze lakiery o intensywniejszej barwie. Ta stała chęć do rozwoju pozwala mieć pewność, że wkrótce twórcy znów czymś pozytywnie zaskoczą klientów. Dużą popularnością – prócz samych lakierów, z których marka słynie – cieszą się i inne produkty. W tym szminki, dopasowane kolorystycznie do najpopularniejszych barw lakierów hybrydowych do paznokci. Pozwala to stworzyć modną, oryginalną całość i dopełnić każdą stylizację. Nie trzeba już szukać podobnych szminek, albo dobierać lakieru do już posiadanej szminki – można zakupić idealnie współgrający komplet.

Semilac – nie tylko lakiery

Semilac lakiery hybrydowe

Polska marka znana jest głównie z wyjątkowo trwałych lakierów do paznokci, odznaczających się intensywnymi kolorami. Wśród produktów, które oferowane są klientom jest jednak wiele innych kosmetyków, a także akcesoriów. Wśród towarów, jakie klienci mogą zakupić, warto wymienić choćby oliwki, żele i płyny do manicure. Do tego dochodzą pomadki do ust, cienie do oczu w kremie, pudry, korektory oraz róże. Bronzery, tusze do rzęs, serum do rzęs, kredki do oczu, eyelinery, błyszczyki, pędzle i gąbki do makijażu – to również wysokiej jakości produkty tej polskiej firmy, które można nabyć. Marka produkuje również narzędzia do manicure, lampy UV/LED oraz zestawy startowe i do ściągania hybryd. Użytkowniczki lakierów hybrydowych w Polsce często wybierają właśnie produkty tej firmy, kiedy kupują lakiery do użytku domowego. Także wśród profesjonalistów marka ta jest dobrze znana i bardzo ceniona. Trudno się więc dziwić, że zdobyła tak wiele nagród i wyróżnień. Może się pochwalić między innymi Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018, wyróżnieniem Ulubiona Marka Polek 2017, tytułem Dobra Marka 2016, Nagrodą E-Commerce Awards 2018 Design&Usability i wieloma innymi. Wyróżnienia i nagrody zdobywają przeróżne wyroby firmy – pyłki, lakiery hybrydowe, bazy i innowacyjne linie kosmetyków.