kosmetyki MakeUp Revolution

Makeup Revolution – skąd pochodzi makijażowa rewolucja?

Makeup Revolution to prawdziwa „makijażowa rewolucja”, która od 2014 roku zdobyła serca wielu miłośniczek makijażu na całym świecie. Bogate portfolio kosmetyków, nowoczesne rozwiązania i oryginalne opakowania sprawiają, że nie da się obok tej marki przejść obojętnie. Skąd pochodzi marka i jak wszystko się zaczęło?

Makeup Revolution – marka skazana na sukces?

Makeup Revolution – skąd pochodzi? Ta znana kosmetyczna marka pochodzi z Londynu. Początki sięgają 2013 roku, gdzie przy stole kuchennym założyciela Adama Minto rozpoczęły się rozmowy na temat nowego projektu. Od początku plany były dalekosiężne. Adam Minto postanowił na stałe zmienić postrzeganie piękna i przybliżyć świat beauty szerokiemu gronu odbiorców. Adam Minto razem z Tomem Allsworthem swój pierwszy produkt stworzyli po 6 miesiącach od pojawienia się pomysłu. Marka zaczynała jako startup, a dziś jest jedną z najszybciej rozwijających się marek kosmetycznych na świecie. Wszystkie opinie klientów ich pragnienia i makijażowe trendy są impulsem do powstawania coraz to lepszych produktów, które pasują do wielu ludzi.

Czy wiesz że:

  • wszystkie kosmetyki są wolne od okrucieństwa i nie są testowane na zwierzętach. Produkty posiadają certyfikat PETA, a 76% wszystkich kosmetyków jest wegańskich.

Marka swoją działalność opiera się na koncepcji Fast Beauty. W jej ramach MUR postanowiło co tydzień wypuszczać na rynek produkty, które będą innowacyjne i zgodne z najnowszymi trendami. A wszystko to w niezwykle korzystnych cenach. Makijażowa rewolucja od samego początku postanowiła zaangażować się w budowanie opinii klientów, rozwój produktu oraz angażowanie fanów i tworzenie ciekawych treści we wszystkich kanałach komunikacji.

Makeup Revolution na każdym kroku zaznacza, że nadrzędną wartością marki jest dostrzeganie prawdziwego piękna w każdym wieku bez względu na płeć, pochodzenie i orientację seksualną. Hasztag #OpenMinds oznacza, że bez względu na różnice pomiędzy ludźmi ważne jest stworzenie przyjacielskiej atmosfery, która akceptuje różnorodność, niedoskonałość i szanuje każdą wizję piękna.

Makeup Revolution – rewolucyjne kosmetyki

Kosmetyki MakeUp Revolution

Marka od lat kształtuje nową świadomość piękna. Rewolucyjne podejście do makijażu sprawia, że wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla osób o różnych typach cery i indywidualnych wymaganiach. Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną. Marka podbiła serca Polek różnorodnością, eleganckimi, estetycznymi, oryginalnymi opakowaniami. Warto wiedzieć, że oprócz kosmetyków marka tworzy także akcesoria do makijażu. Obecnie do najpopularniejszych produktów zaliczamy serie:

  • Makeup Revolution Chocolate Palette – jest to seria cieni do powiek w opakowaniu w kształcie tabliczki czekolady. Bogata baza odcieni umożliwia wykonać makijaż naturalny z odcieniami nude aż po mocny z wykorzystaniem wyrazistych kolorów. Każda „tabliczka czekolady” oferuje to co kobiety kochają najbardziej – wysoką jakość, niesamowite kolory oraz matowe i perłowe wykończenie.
  • Makeup Revolution Conceal & Define – to seria podkładów, które oferują lekkie krycie w aż 50 odcieniach doskonale dopasowanych do skóry. Kosmetyk został zaprojektowany tak, by pasował do każdego typu i odcienia skóry. Kremowa, wygodna formuła doskonale przylega do cery, ale nie tworzy suchych plam. Kosmetyk znajduje się w szklanej buteleczce z wygodnym aplikatorem, który zapewnia nałożenie odpowiedniej ilości preparatu.
  • Makeup Revolution Pro Hydra Matte Liquid Lipstick – to seria silnie napigmentowanych, nawilżających matowych pomadek w płynie. Kremowa formuła kosmetyku została wzbogacona kwasem hialuronowym i bardzo łatwo się rozprowadza i nie powoduje efektu wysuszonych ust. Pełna kolekcja to aż 12 odcieni, które można nosić samodzielnie lub nadając im specjalny połysk.

Makeup Revolution – w trosce o uczciwość

Marka już drugi raz z rzędu ukazała się w The Sunday Times Virgin Atlantic Fast Track 100. To ranking opisujący najszybciej rozwijające się firmy w Wielkiej Brytanii. Marka posiada wielu współpracowników i stara się, by każdy kontrahent i dostawca wciąż podnosił swoje kwalifikacje. Dużą uwagę zwraca się na łańcuch dostaw i pilnuje się, by w całym procesie wyeliminować zjawisko tzw. „współczesnego niewolnictwa”. Chodzi o to, by wszystkie działania były uczciwe i etyczne, a pracownicy i kontrahenci mogli liczyć na jasne zasady i odpowiednie wynagrodzenie. W 2018 roku wdrożono szereg zasad, które minimalizują wiele nieprawidłowości na każdym etapie łańcucha dostaw. Do najważniejszych zasad zaliczamy wprowadzenie:

  • kodeks postępowania dostawców, który zawiera wytyczne w obszarach przeciwdziałania korupcji,
  • zaniechanie testów na zwierzętach i korzystanie ze składników wegańskich,
  • wdrożenie polityki środowiskowej, która określa wymagania marki w odniesieniu do ograniczeń produkcyjnych i materiałowych,
  • kontrola jakości mająca wpływ na ostateczny produkt.

Makeup Revolution zaznacza, że ich celem jest monitorowanie dostawców wobec, których istnienie podejrzenie, że nie pracują uczciwie i z poszanowaniem wszystkich pracowników.

Makeup Revolution ceni swoich konsumentów, którzy codziennie tworzą niesamowite makijaże i chętnie dzielą się opiniami o produkcie. Lata doświadczeń uczyniły z firmy globalną markę, która nadal reprezentuje te same wartości – różnorodność i nowe postrzeganie piękna. Założyciele marki uważają, że każda kobieta powinna mieć dostęp do wysokiej jakości makijażu i by mogła po swojemu stworzyć nową definicję piękna.