Annabelle Minerals

Annabelle Minerals – podkłady, które bazują na minerałach

Annabelle Minerals hołduje pojęciom zdrowia, urody oraz natury. Właśnie dlatego wszystkie produkty powstają w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i – jak sama nazwa wskazuje – w ideę wpisane są minerały: tlenek cynku o właściwościach antybakteryjnych, rozświetlająca mika, czy też tlenki żelaza, które są gwarancją wyjątkowej palety kolorów.

Kosmetyki Annabelle Minerals nie zawierają w swoim składzie niczego, co mogłoby jakkolwiek podrażnić nawet najbardziej delikatną i wymagającą skórę. Mineralne produkty do makijażu wciąż nie są nader popularne – wybierają je raczej kobiety świadome, które swoimi decyzjami chcą troszczyć się o swoją urodę, a także o środowisko. Kosmetyki Annabelle Minerals nie tylko dbają o kobiece piękno, ale użyte minerały jednocześnie pielęgnują skórę i zapewniają jej skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Annabelle Minerals – pielęgnuj swoją cerę kosmetykami mineralnymi

Podkłady Annabelle Minerals są idealnym przykładem na to, że kosmetyk nie musi zawierać sztucznych substancji, by skutecznie tuszować niedoskonałości. Podkłady mineralne perfekcyjnie wyrównują koloryt cery, idealnie stapiają się ze skórą, a przy tym jednocześnie ją pielęgnują i poprawiają jej strukturę oraz kondycję.

Kosmetyki mineralne z pewnością pokochają kobiety, które chcą podkreślić swoją urodę w naturalny sposób. Ciężkie podkłady i mocne make-upy wyszły z mody już kilka lat temu i nic nie wskazuje na to, by ponownie zagościły w świecie beauty. Coraz większą uwagę przywiązuje się natomiast do produktów, które nie tylko upiększają, ale jednocześnie pielęgnują: działają antybakteryjnie, matują skórę czy też zapewniają ochronę przeciwsłoneczną.

Annabelle Minerals na polskim rynku uznawany jest za pioniera kategorii kosmetyków mineralnych, które dostosowane są do każdego rodzaju cery. Bazują na kilku składnikach mineralnych, które ukazują swoją moc działając holistycznie i wielokierunkowo. Dzięki temu jeden produkt może zastąpić kilka, a efekt będzie równie zadowalający.

Kosmetyki mineralne zawierają wyłącznie pigmenty i minerały, przez co są szczególnie uwielbiane przez osoby o wrażliwej i delikatnej skórze. Takie zresztą było ich pierwotne przeznaczenie, jednak z czasem, gdy doceniono zalety naturalnej pielęgnacji, stały się kosmetycznymi perełkami bez względu na rodzaj cery. Zwalczą mankamenty skóry suchej, problemowej, przetłuszczającej się, a także wyjątkowo wymagającej.

Podkłady mineralne Annabelle Minerals

Annabelle Minerals – podkłady, które czerpią z minerałów

Annabelle Minerals jest marką unikatową. O ile pielęgnacyjne kosmetyki naturalne oferuje już większość brandów, o tyle Annabelle zaoferowała produkty z kategorii, która dopiero wkrada się na drogeryjne półki. Kosmetyki mineralne do makijażu są relatywnie nowe, jednak bardzo szybko podbijają serca kobiet, które od produktu oczekują już nie tylko właściwości upiększających i maskujących niedoskonałości, ale również pielęgnujących i kondycjonujących.

Podkłady mineralne Annabelle Minerals są czołowym kosmetykiem, który w ostatnich miesiącach bije rekordy popularności. Przede wszystkim dlatego, że przynosi oczekiwane efekty wizualne, ale jednocześnie dba o skórę i chroni cerę. Niepodważalnym atutem jest również dobry, a do tego nadzwyczaj prosty skład. Podkłady mineralne polskiej marki bazują przede wszystkim na:

  • mice, która odpowiedzialna jest za delikatne rozświetlenie, nadaje cerze blask, energię i promienność,
  • dwutlenku tytanu zapewniającym doskonałe krycie i ochronę przeciwsłoneczną do 20 SPF,
  • tlenku cynku o właściwościach antybakteryjnych, który przyśpiesza proces gojenia się skóry, wspomaga walkę z wypryskami i długotrwale matuje skórę.

Myli się ten, kto uważa, że krótki skład, do tego opierający się na minerałach, ogranicza jakkolwiek gamę kolorystyczną. Podkłady mineralne Annabelle Minerals podzielić można – ze względu na właściwości – na podkłady rozświetlające, matujące oraz kryjące, a każda z tych kategorii posiada aż cztery gamy kolorystyczne: beige, natural, golden oraz sunny. Dzięki temu każda z kobiet odnajdzie odcień podkładu, idealnie dopasowany do swojej karnacji: od bardzo jasnych, po opalizujące i ciemne.

Annabelle Minerals – gamy kolorystyczne podkładów mineralnych:

  • Beige – idealna do chłodnej karnacji, zwłaszcza z widocznymi różowymi tonami,
  • Natural – cera naturalna, wpadająca w odcienie beżu,
  • Golden – ciepła karnacja, cera żółto-oliwkowa,
  • Sunny – ciepła karnacja, złocisty typ urody.

Podkłady mineralne Annabelle Minerals mają sypką, jedwabistą formułę. Doskonale przyczepiają i stapiają się ze skórą, dzięki czemu nie ma żadnych problemów z ich rozprowadzeniem na twarzy, co pozwala uniknąć efektu maski, nieestetycznych plam oraz smug. Po podkłady matujące powinny sięgnąć osoby z cerą problemową, skłonną do powstania zmian skórnych oraz przetłuszczającą się. Podkłady rozświetlające dedykowane są cerze szarej, zmęczonej z drobnymi zmarszczkami, a kryjące sprawdzą się w przypadku suchej i normalnej cery, na której widoczne są wypryski, popękane naczynka czy przebarwienia.

Kosmetyki Annabelle Minerals

Kosmetyki do każdego rodzaju cery. Odkryj Annabelle Minerals

Podkłady mineralne Annabelle Minerals nie są jedynymi kosmetykami, na które warto zwrócić uwagę w przypadku polskiego producenta. Konsystencją oraz kolorystyką wyróżniają się również korektory, róże, pudry, rozświetlacze oraz cienie mineralne. Wszystkie posiadają kilkuskładnikowe INCI, a także szeroką gamę kolorystyczną.

Dzięki kosmetykom mineralnym możemy stworzyć perfekcyjny makijaż, który będzie prezentował się niezwykle naturalnie – bez efektu maski. Warto dodać, że minerały, które są bazą produktów powodują, że kosmetyki są trwałe i odporne na ścieranie, a przy tym niezwykle lekkie.

Kosmetyki mineralne są całkowicie naturalne, a składniki występują w swojej czystej postaci, dzięki czemu działają wielopłaszczyznowo. Najczęściej wykorzystywane są mika, tlenek cynku, dwutlenek tytanu oraz tlenki żelaza, które znakomicie tuszują wszelkie niedoskonałości, a jednocześnie przeciwdziałają powstawaniu nowych.

Makijaż, który pielęgnuje? To możliwe! Wystarczy zaufać sile minerałów, które są podstawą zdrowej skóry i pięknego wyglądu. Annabelle Minerals – jako pionier make-upu mineralnego w Polsce – zyskał renomę oraz zaufanie klientek. Minerały i naturalne pigmenty zdecydowanie poprawią kondycję Twojej cery, która będzie zachwycać naturalnością i zdrowym kolorytem, a skóra będzie odpowiednio zabezpieczona przed podrażnieniami, negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, a nawet procesem starzenia się.