Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Program Lojalnościowy - Fresh Mate Gold

Fresh Mate Gold - Postanowienia

 

1. Czym jest Program Lojalnościowy - Fresh Mate Gold?

Program Lojalnościowy Fresh Mate Gold powstał z myślą o stałych klientach naszej drogerii internetowej. Aby przystąpić do Programu należy się zarejestrować w naszym sklepie - jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś to można tego dokonać w tym miejscu: Zarejestruj się. Za zakupy kosmetyków w naszym sklepie (produkty ze wszystkich grup za wyjątkiem: artykuły domowe) otrzymujesz punkty - w zależności od tego ile kosztowały Twoje zakupy. Punkty te można zamienić na produkty dostępne w naszym sklepie, dodatkowo po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów przyznawane są dodatkowe zniżki.

2. Jakie są warunki uzyskania punktów i rabatów w Programie Lojalnościowym?

Dokonując zakupów za kosmetyki w obrębie naszego sklepu - za każde wydane 30zł otrzymujesz 100 punktów. 1 Punkt, to 1 grosz, czyli 100 punktów to 1 złotówka. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów możesz zakupić za nie dany produkt - listę dostępnych produktów znaleźć możesz pod tym linkiem: Produkty dostępne za punkty (lista widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników sklepu). Dodatkowo możesz otrzymać 500 punktów za subskrybcję naszego Newslettera (dostępne na dole strony) - po usunięciu subskrybcji pula 500 punktów zostaje odjęta.

3. Jakie inne korzyści niesie za sobą rejestracja oraz Program Lojalnościowy Fresh Mate Gold?

Poza zdobywaniem punktów oraz możliwością uzyskania dodatkowych rabatów każda zarejestrowana osoba ma wgląd do historii zamówień, nie musi dodatkowo podawać danych za każdym razem przy dokonywaniu zakupów. Bycie subskrybentem naszego Newslettera oraz branie udziału w Programie Lojalnościowym zapewnia również uzyskanie dodatkowych promocji niedostępnych dla osób spoza Programu Lojalnościowego - promocje te zawierają nie tylko informacje na temat zniżek skierowanych specjalnie do Państwa na podstawie preferencji zakupowych ale również informacje na temat premii do zdobywanych punktów (np. w danym okresie zakup produktu marki X daje dodatkowe 100pkt.).

4. Jak wymienić punkty na nagrody? 

Aby wymienić punkty na produkty dostępne w naszym sklepie internetowym należy zalogować się do swojego konta, np tutaj: Zaloguj się. A następnie przejść do zakupu produktów tutaj:  Produkty dostępne za punkty (lista dostępna dla zalogowanych). Można też wejść w listę po zalogowaniu klikając na zakładkę 'Moje Konto' (na górze strony). Przejście do listy znajduje się w tym miejscu (jest tu też informacja na temat posiadanej ilości punktów):

Na liście produktów kliknij 'Wybierz' aby zamienić punkty na produkt. Twój produkt zostanie wtedy po zatwierdzony przez nas dodany do kolejnego zamówienia i zrabatowany o 100%. Pomyliłaś/eś się z wyborem? Skontaktuj się z nami: biuro@freshmate-sklep.pl.

5. Podsumowanie.

Aby przystąpić do programu wystarczy rejestracja w naszym sklepie internetowym.

Za każde 30zł wydane na zakupy kosmetyków otrzymujemy 100 punktów.

Za subskrybcję newslettera otrzymujemy dodatkowe 500 punktów.

1 punkt = 1 grosz

100 punktów = 1 złotówka

6 Administrator danych oraz ich przetwarzanie.

Informujemy iż administratorem danych oraz organizatorem akcji jest właściciel sklepu internetowego https://freshmate.pl -  Fresh Mate Dystrybucja Tomasz Kądziela, NIP: 8661736771, z siedzibą główną w Tursko Małe Kolonia 59, 28-230 Połaniec. Użyte dane w trakcie rejestracji oraz wykorzystywane w celu funkcjonowania programu lojalnościowego, tj. Imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, nr telefonu są przetwarzane zgodnie z aktualnym regulaminem oraz polityką prywatności.

 

Waluty

Kontakt:

biuro@freshmate-sklep.pl

723 444 031

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium