Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

O firmie

Zapewniamy atmosferę gościnności

 

Chcemy być jak Twój lokalny sklepik za rogiem

 

Dzień dobry, jak Ci mija dzień? Miło, że do nas zaglądasz. Chcemy byś wiedział, że nie jesteśmy po prostu sklepem internetowym, jednym z wielu innych. Jesteśmy Freshmate, Twój lokalny, wirtualny sklepik za rogiem;) Tak lubimy o sobie myśleć. Wirtualni, ale z realną atmosferą gościnności.

Sprzedajemy kosmetyki do pielęgnacji i makijażu oraz artykuły do domu. Za wirtualną fasadą stoją realni ludzie, którzy ten sklep prowadzą, pakują paczki, piszą maile do Klientów i wspierają w wyborze produktów dopasowanych do ich potrzeb.

Człowiek nie zmienia się tak szybko jak czasy, w których żyje. Gdy wszystko wokół pędzi jak na autostradzie, bez możliwości zjazdu, można stracić panowanie nad kierownicą. To porównanie odnosi się także do zakupów. Przez wieki ludzie kupowali produkty u sprzedawców, których widzieli na własne oczy, mogli liczyć na rzetelną poradę, dostać od nich mały prezent w podziękowaniu za zakupy. Dziś w dobie internetu oraz wielkich centrów handlowych, małe sklepiki i lokalni sprzedawcy odchodzą do krainy sentymentu i wspomnień.

Naszym zadaniem, jako sklepu internetowego, jest zadbanie o taką atmosferę zakupów, która będzie jak najbliżej dawnych zwyczajów. Nas naprawdę interesuje każdy pojedynczy Klient, który „wchodzi” do Freshmate. Na sygnał „otwieranych drzwi” mamy ochotę powiedzieć mu z uśmiechem „Dzień dobry!” i pokazać nasze nowości. Jesteśmy szczerze zainteresowani tym, jakie kosmetyki Cię interesują i jak się sprawdziły te z poprzednich zakupów. Z wdzięczności za to, że wybrałeś akurat nasz sklep spośród tysięcy innych, chcemy Ci podziękować drobnym upominkiem wkładanym do paczki. Tacy już jesteśmy.

 

Twoj Fresh Mate

 

Dane kontaktowe:

Fresh Mate Dystrybucja Tomasz Kądziela

NIP: 8661736771

Adres magazynu: Kryspinów 483, 32-060 Liszki

 

Telefon: 723 444 031

Mail: biuro@freshmate-sklep.pl

 

Numer konta bankowego: 97 1020 2906 0000 1002 0369 1136

Waluty

Kontakt:

biuro@freshmate-sklep.pl

723 444 031

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium