Czas i koszty dostawy

Koszty dostawy

 
Jaki jest dokładny koszt i czas dostawy w Fresh Mate? 

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w paczkach, której waga nie przekracza 30 kg (jeśli waga przekroczy 30kg - zamówienie wysyłane jest w kilku paczkach).

Sposób wysyłki Przelew/Płatność online Dodatkowa płatność
za pobraniem
Darmowa dostawa od:
Kurier InPost - do 30kg (jedna paczka) 12,90 zł +4 zł** 199 zł
Poczta Polska [Kurier 48h] - do 20kg (jedna paczka) 10,90 +4zł** 199 zł
Paczkomat InPost - do 25kg (jedna paczka) 9,90 BRAK 159 zł
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi do 5 dni roboczych (wysyłka maksymalnie następnego dnia roboczego*) od zaksięgowania środków (lub w przypadku zamówienia za pobraniem od złożenia zamówienia) - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem - informacje o stanie naszych produktów i czasie wysyłki znajdziecie państwo również w szczegółach produktu. 
 
Zniesienie opłaty
W przypadku zamówienia, którego wartość przekracza 199 zł w przypadku wysyłki kurierem oraz 159 zł w przypadku wysyłki za pośrednictwem paczkomatu - dana przesyłka zostaje zwolniona z opłaty przewozowej.
 
*Termin ten nie dotyczy zamówień z zestawami upominkowymi - ich wysyłka następuje do 3 dni od złożenia zamówienia, z racji wykonywanych przedmiotów na zamówienie.
**W przypadku zamówień powyżej kwoty 199zł dla zamówień wysyłanych za pośrednictwem Kuriera InPost oraz Poczty Polskiej za pobraniem - koszt takiej dostawy wynosić będzie 4zł (koszt pobrania)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl