Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Bezpieczne zakupy

Zakupy w Internecie to na pewno wygodny sposób aby szybko znaleźć wszystkie ulubione produkty w jednym miejscu niejednokrotnie w atrakcyjniejszych cenach niż oferują sklepy stacjonarne. Ale jak poznać sklep internetowy, który jest bezpieczny? Zobacz na przykładzie naszej drogerii - Fresh Mate!

 

Działalność zarejestrowana

Działalność zarejestrowana w Polsce podlega licznym przepisom prawa handlowego, dlatego i my stosujemy się do nich w każdym aspekcie - pamiętaj, że masz prawo m.in do możliwości zwrotu towaru bez podania przyczyny - dowiedz się o tym więcej w zakładce Zwroty i reklamacje.

Szukasz więcej informacji? Skontaktuj się z ogólnopolską, rządową infolinią konsumencką - wejdź na stronę https://www.uokik.gov.pl/

 

Zaufani partnerzy

Swój trud w to aby nasza Drogeria była w pełni funkcjonalna wkładają również nasi partnerzy, jak i firmy obsługujące dany obszar działań - bardzo wam wszystkim dziękujemy!

Shoper - Operator platformy sklepu;

Blue Media - Pośrednik transakcji internetowych;

Google - Działania marketingowe;

Ceneo - Porównywarka cen online, operator programu zaufanych opinii;

InPost - Usługi kurierskie;

Trusted Shops - Audyt prawny, operator programu zaufanych opinii;

 

Certyfikaty i programy zaufania

A co świadczy o tym, że sklep chce zapewnić jak najlepsze poczucie bezpieczeństwa, wśród swoich Klientów? Może skorzystać ze specjalnych audytów firm zewnętrznych. Drogeria Fresh Mate bierze udział w programie 'Trusted Shops', gdzie jesteśmy w trakcie certyfikacji, z racji wdrożenia pierwszego etapu przyznania europejskiego certyfikatu zaufanego sklepu. Oczekujcie informacji o końcu i zatwierdzeniu naszego sklepu - to już niebawem! Dzięki współpracy z serwisem Ceneo, również możecie znaleźć nas w gronie sklepów online, które biorą udział w programie 'Zaufane Opinie' - oba te programy, dają Wam gwarancję tego, że każda opinia, jaka pojawia się na temat naszej firmy, to unikalna odpowiedź jednego z naszych Klientów.

 

Ubezpieczenie Transakcji

Bezpieczeństwo zakupu nie powinno się kończyć na możliwości zwrotu danego towaru - wszystkie zakupy w naszym sklepie są dodatkowo ubezpieczone, dzięki programowi Risk Services prowadzonemu przez firmę Trusted Shops. Ubezpieczycielem waszych zakupów jest firma Atradius - znaczy to, że wszyscy staramy się, abyście czuli się u nas bezpiecznie!

 

Od teraz już wiesz, jak znaleźć bezpieczny sklep internetowy, taki jak Fresh Mate! Życzymy udanych i bezpiecznych zakupów :)

 

 

 

 

 

Waluty

Kontakt:

biuro@freshmate-sklep.pl

723 444 031

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium